Hypotéka od České spořitelny

V okamžiku, kdy si člověk začne sjednávat hypotéku a zjišťuje situaci na trhu, začnou se na něj hrnout nejrůznější nabídky hypotečních úvěrů. Většina z nás si však chce vybrat sama. Chceme si sami v klidu přijít na to, jaký hypoteční úvěr je pro nás ten nejzajímavější. Pokud jste zrovna sami v situaci, kdy sbíráte informace o jednotlivých hypotečních úvěrech, pak jste na správném místě.

V našem článku vám přinášíme podrobné informace o jednom z hypotečních úvěrů. Společně se nyní podíváme na hypotéku České spořitelny.

Česká spořitelna a její nabídka

Česká spořitelna je jednou z nejznámějších bankovních institucí na českém finančním trhu. Působí zde již řadu let, a to nejen v oblasti hypoték. V oblasti hypoték poskytuje širokou škálu možností na využití úvěru. Hypotéku tak můžete využít na financování:

  • Koupě pozemku, rodinného domu či bytu
  • Stavba, modernizace a rekonstrukce
  • Koupě družstevního bytu či dřevostavby

Hypotéka od České spořitelny pokryje i náklady, které jsou spojené s bankovními službami, oceněním nemovitosti nebo s realitními či právními službami.

Typy hypoték

U České spořitelny si můžete sjednat různé typy hypoték:

  • Americká hypotéka
  • Business hypotéka
  • Hypotéka s prémií
  • Hypotéka s proměnnou úrokovou sazbou

Parametry hypotéky

Hypotéka je poskytována až do 100 % hodnoty nemovitosti. Půjčovaná částka se pohybuje od 500 000 Kč do 7 000 000 Kč na dobu 5 až 30 let s fixací od 1 do 10 let. Při zřízení hypotéky na déle než 20 let a při tříleté či pětileté fixaci získáte úrokové zvýhodnění 0,3% a finanční prémii pro každé období fixace. Pokud si výši splátek chcete vypočítat sami předem, pak můžete využít hypoteční kalkulačku.

Výhody hypotéky od České spořitelny

U České spořitelny určitě oceníte možnost splácení dle svých potřeb (možnost měnit splátky, odložit splátky či přerušit splácení úvěru). Vyřízení hypotéky je navíc zproštěno od zbytečných poplatků a také je vám poskytnuta možnost si u České spořitelny refinancovat stávající hypotéku.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.