Půjčka bez poplatků předem jsou stále populární

Nabídka půjčky bez poplatků předem je velkým lákadlem. Společnosti, které úvěry poskytují, si to moc dobře uvědomují a proto touto „výhodou“ bombardují budoucí klienty na každém kroku. To, že naplatíte žádné poplatky předem, v praxi znamená, že ve chvíli, kdy si půjčku sjednáváte, nepotřebujete mít u sebe opravdu žádné peníze.

Stačí zajít na pobočku společnosti, někdy dokonce jen zavolat a za pár dní máte peníze na účtu. Banky i nebankovní společnosti nabízejí půjčky od pár tisíc až po stotisícové úvěry. Na ty dosáhne ale jen málokdo. V některých případech stačí přinést dva doklady a peníze můžou být vaše. Ve skutečnosti ale žádná společnost nepůjčí peníze jen na základě dobrého slova klienta, že to splatí.

Poskytovatelé půjček mají spoustu možností, jak si o vás zjistit skoro vše. Není pro ně problém vypátrat vaši historii příjmů i splácení jiných půjček.

Pro koho je výhodná půjčka bez poplatků předem?

Někdy tak nezaplacená faktura za telefon a následné zapsání do registru dlužníků může způsobit, že se půjčky nedočkáte. Když už přece jenom podmínky určitého poskytovatele splníte, peníze můžete mít na účtu do několika dnů či hodin. Vypadá to jako skvělé řešení.

Ale pozor, to že půjčka bez poplatků předem znamená, že nakonec poplatky stejně zaplatit musíte. Čtěte pokračování článku níže.

Takové řešení, je výhodné pro ty, kteří v danou chvíli peníze nezbytně potřebují a nemají je, ale mají jistotu, že v blízké době se situace otočí a oni budou mít dostatečný příjem, jak na splácení půjčky, tak na doplacení poplatků, které předem platit nemuseli. Ale pro ty, kteří vědí, že se jejich finanční situace v blízké budoucnosti nezlepší a na zaplacení poplatků nemají peníze teď, tak jen těžko je budou mít za několik měsíců.

Půjčka bez poplatku předem je často nabízena poskytovateli v situacích, kdy se klienti potřebují vyplatit z exekuce nebo dražby. Je to jistě lákavé a rychlé řešení, ale jde o pověstné vytloukání klínu klínem a to nikdy nevěstí nic dobrého.

Půjčka bez poplatků předem jsou stále populární
PublicDomainPictures / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.