Které nebankovní půjčky bez poplatku předem jsou nejlepší?

Nebankovních společností, které poskytují různé druhy půjček, je dnes nepřeberné množství a vyznat se v nich není nic snadného. Každý zájemce o úvěr má navíc trochu jiné požadavky – někomu stačí jen pár tisíc, jiný naopak potřebuje vysoký úvěr např. na bydlení, někdo hledá jen krátkodobou půjčku do výplaty, jiní zase chtějí úvěr s co nejdelší splatností. Na čem se ale shodnou asi všichni je to, že chtějí půjčku bez poplatku předem.

V zásadě se dá říct, že všechny seriózní nebankovní společnosti poskytují své půjčky bez nutnosti hradit předem poplatek. Je sice pravda, že u některých se nejdříve musí uhradit registrační (ověřovací) poplatek převodem, jedná se ale pouze o symbolickou jednu korunu. Tento poplatek slouží čistě k ověření toho, že žadatel disponuje vlastním bankovním účtem.

První půjčka zdarma se vyplatí vždycky

Pokud bychom měli nebankovní společnosti, jež nabízejí půjčky bez poplatku předem, posuzovat čistě podle úroků nebo RPSN, nejlépe by logicky vyšly ty, jež poskytují první půjčku zdarma. Ať už jde o půjčky CreditOn, Zaplo.cz, CreditAir nebo Ferratum Bank, první půjčka zdarma je opravdu s nulovým úrokem a nulovým poplatkem. Nevýhodou je pouze fakt, že jde o menší částky a většinou je takový úvěr pouze na měsíc. Pokud vám ale stačí jen pár tisíc a víte, že je zvládnete včas splatit, v podstatě není co řešit – výhodnější půjčku už prostě získat nelze.

U některých půjček je vyžadován ověřovací poplatek

Jak už jsme si řekli výše, některé nebankovní společnosti vyžadují ještě před poskytnutím úvěru registrační poplatek. Ten ale není poplatkem předem v pravém slova smyslu – jeho účelem je pouze ověření, že zájemce o půjčku má svůj vlastní účet, psaný na jeho jméno. Jedná se o ty poskytovatele, kteří vyžadují aby jejich klienti měli svůj účet a neumožňují poslat peníze na konto třetí osoby. Smůlu tak v těchto případech mají např. lidé s exekucí na účet, kteří se musejí poohlédnout po jiné nebankovní společnosti.

Tipy na 3 nejlepší nebankovní půjčky bez poplatku předem

Protože nabídka je opravdu nesmírně široká, vybrali jsme pro vás tři aktuálně nejvýhodnější půjčky bez poplatku, které jsou prověřené, spolehlivé a můžeme je s čistým svědomím doporučit:

Japonská půjčka – dlouhodobě nejlevnější nebankovní úvěr, poplatky činí pouhých 33 Kč za každou půjčenou tisícovku. Půjčka je produktem společnosti Home Credit a je už delší dobu hodnocená jako nejvýhodnější půjčka ve své kategorii.

CreditAir – nebankovní půjčka, kterou můžete napoprvé získat zdarma (až 6 000 Kč). Její obrovská výhoda spočívá v době splatnosti – ta není 30 dní, jako téměř všude jinde, ale více než dvojnásobná – 75 dní. Dlužná částka se navíc neplatí najednou, ale ve dvou splátkách.

Půjčka Zaplo – i zde je možnost získat první půjčku zdarma a tentokrát až do výše 8 000 Kč. Velkým plusem u Zaplo.cz půjčky je navíc možnost výplaty peněz v hotovosti v síti poboček společnosti Geco (novinové stánky, trafiky). Díky tomu je půjčka dostupná 7 dní v týdnu od rána až do večera.

Bez poplatku předem lze získat i nebankovní hypotéku

Do nebankovních úvěrových produktů patří také hypoteční úvěry. I nebankovní hypotéka se dá získat bez poplatku předem, doporučujeme ale nejdříve si provést porovnání hypoték na internetu. Nejlépe vám v tomto směru pomohou vybrané webové portály, zaměřené na srovnání půjček – řada z nich nabízí i přehledné srovnání hypoték.

Kvalitním srovnávačem jsou např. CoolPůjčky.cz, spoustu cenných rad a informací přináší i magazín Půjčko.cz.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.