Půjčka bez doložení příjmů Cetelem

Jednou z největších finančních společností v Česku je Cetelem, kterou díky zelenému mužíčkovi a bohaté marketingové kampani znají snad všichni.

Jak je to s dokládáním příjmu

Společnost Cetelem je na českém trhu již nějakou dobu a za toto časové období stihla získat řadu klientů a dostat se do podvědomí většiny běžně žijících osob. Proto se nemusí ani nějak zvlášť podbízet a nabízet půjčku bez doložení příjmů. Cetelem je dost konzervativní a u každé žádost o půjčku vyžaduje doložení příjmu.

Dalo by se předpokládat, že Cetelem půjde s dobou a půjčku bez doložení příjmu bude nabízet jako většina jiných nebankovních finančních společností. Jenže zatím to společnost nemá nejspíš zapotřebí. Půjčku bez doložení příjmu Cetelem nenabízí vzhledem k tomu, že poskytuje finanční půjčky v řádu několika tisíc, až dokonce miliónů. V současné době nabízí Cetelem i úvěr na auto, díky němuž si budete moci zakoupit nové i ojeté auto dle vašich představ.

Půjčka od Cetelem

Jestliže toužíte získat od renomované společnosti Cetelem finanční půjčku, a nechcete dlouho čekat, je zde jistá možnost. Osobní půjčka Cetelem, která však ani tak půjčkou bez doložení příjmů není. Peníze získá žadatel, po schválení velice rychle a obecně i celý proces vyřizování a schvalování půjčky je bleskový.

Osobní půjčka Cetelem

Půjčka sice půjčkou bez doložení příjmů Cetelem není, každopádně jedná se o bezúčelnou půjčku na cokoli, pro všechny občany ČR. Musí být starší osmnácti let a mít v ČR minimálně jeden bankovní účet. A samozřejmě také zmíněný trvalý zdroj příjmů.

Pokud jste se rozhodli pro osobní, nebo jakoukoli jinou půjčku Cetelem, je nutné doložit potvrzení o příjmech. Případně dvě poslední výplatní pásky. Dále jsou to běžné doklady spolu s kopií bankovního výpisu, vždy nejaktuálnějšího.

Pakliže máte všechny náležitosti v pořádku, pak nic nebrání k plné žádosti o půjčku, kde bude následně posouzeno, zda jste udané hodnoty jako klient schopen splácet a následně je vám žádost schválena či zamítnuta. [highlight]Půjčka bez doložení příjmů u Cetelem zatím neexistuje.[/highlight]

Půjčka bez doložení příjmů Cetelem
Půjčka bez doložení příjmů Cetelem

One comment

  1. Financni spolecnost Cetelem CR a.s. je znackou francouzske banky BNP Paribas Personal Finance SA. Zameruje se na oblast ucelovych a neucelovych osobnich pujcek, poskytuje kreditni karty, zajistuje hypoteky a take nabizi nektere typy pojisteni. U nas v Cechach ma mnoholetou tradici. Jedna se tak o spolehliveho financniho partnera, u ktereho muzete bez obav pozadat o penize .

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.