Jak rychlá může být nejrychlejší půjčka?

Rychlé půjčky jsou v poslední době velmi žádaným zbožím. Jedná se o vysoce likvidní formu půjčky, kdy celé vyřízení transakce probíhá v řádech hodin a dní. Obvykle se jedná o půjčky mimo bankovní sektor, který je více flexibilní a přizpůsobivý na reakce a požadavky zákazníků.

[button link=”http://tracking.espoluprace.cz/aff_c?offer_id=40&aff_id=1074&source=bezpoplatkupredemnebankovnipujcky.cz” size=”xl” style=”info” color=”orange”]Půjčka od Home Credit – žádejte online[/button]

SMS půjčka – synonymum pro rychlou půjčku

Mezi hlavní tahouny a oblíbené produkty rozhodně patří SMS půjčka. Ta představuje půjčení peněz na relativně krátké období 14 dní, které má pokrýt časový úsek do výplaty. Největší zájem o ně bývá tedy logicky týden až dva před výplatními dny, kdy mají potenciální žadatelé nouzi a problémy vyjít s penězi z minulé výplaty a uchýlí se tedy k relativně rychlému a snadnému způsobu získání určité sumy peněz, které po výplatě musí ihned splatit. Za SMS půjčky nejsou účtovány úroky, ale jednorázové poplatky, ty jsou relativně vysoké a pohybují se v řádech stokorun za půjčenou tisícikorunu.

Splatost typické rychlé půjčky

Vše je nastaveno velmi transparentně a jasně. Půjčka na 14 dní za poplatek několik set korun musí být splacena. Pokud tomu tak není, vystavuje se dlužník relativně velkým problémům, jelikož pokuty a úroky z prodlení jsou u tohoto druhu půjčky relativně vysoké. Avšak v případě řádného splacení žádné riziko není a SMS půjčka pak představuje rychlý a jednoduchý způsob připsání peněz na účet během několika málo okamžiků.

Víte, že … omezení SMS půjčky spočívá v tom, že se jedná o relativně nízké částky (několik tisícikorun) na krátké období.

A co půjčky do 24 hodin?

Dalším druhem rychlých půjček jsou půjčky do 24 hodin. Jedná se o garantované vyřízení žádosti do 24 hodin od jejího podání. Řada společností se takto snaží lákat nové klienty a poskytovat tuto skvělou službu. Sjednání často probíhá přes telefon či internet. Jednoduchá žádost, zhodnocení a podpis. Vše velmi jasně, rychle a pro klienta bezpečně. Obchodní zástupce pak obvykle žadatele navštíví se smlouvou připravenou k podpisu a penězi. Obvykle tuto formu půjčky poskytují nebankovní instituce, které často ani nenahlížejí do registru dlužníků a není nutné prokazovat svou bonitu. Avšak s ohledem na vyšší úrokovou sazbu.

Potřebujete rychlé půjčky?
geralt / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.