Půjčka bez doložení příjmů CetelemJednou z největších finančních společností v Česku je Cetelem, kterou díky zelenému mužíčkovi a bohaté marketingové kampani znají snad všichni.

Jak je to s dokládáním příjmu
Společnost Cetelem je na českém trhu již nějakou dobu a za toto časové období stihla získat řadu klientů a dostat se do podvědomí většiny běžně žijících osob. Proto se nemusí ani nějak zvlášť podbízet a nabízet půjčku bez doložení příjmů.

Cetelem je dost konzervativní a u každé žádost o půjčku vyžaduje doložení příjmu.

Dalo by se předpokládat, že Cetelem půjde s dobou a půjčku bez doložení příjmu bude nabízet jako většina jiných nebankovních finančních společností. Jenže zatím to společnost nemá nejspíš za potřebí a půjčku bez doložení příjmu Cetelem nenabízí vzhledem k tomu, že poskytuje finanční půjčky v řádu několika tisíc, až dokonce miliónů. V současné době nabízí Cetelem i úvěr na auto, díky němuž si budete moci zakoupit nové i ojeté auto dle vašich představ.

Půjčka bez doložení příjmů Cetelem

Jestliže toužíte získat od renomované společnosti Cetele finanční půjčku, a nechcete dlouho čekat, je zde jistá možnost – Osobní půjčka Cetelem, která však ani tak půjčkou bez doložení příjmů není. Peníze získá žadatel, po schválení velice rychle a obecně i celý proces vyřizování a schvalování půjčky je bleskový.

Osobní půjčka Cetelem

Půjčka bez doložení příjmů sice půjčkou bez doložení příjmů Cetelem není, každopádně jedná se o bezúčelnou půjčku na cokoli, pro všechny občany ČR, kteří jsou starší osmnácti let a mají v ČR minimálně jeden bankovní účet. A samozřejmě také zmíněný trvalý zdroj příjmů.

Pokud jste se rozhodli pro Osobní, nebo jakoukoli jinou půjčku Cetelem, je nutné doložit potvrzení o příjmech, případně dvě poslední výplatní pásky. Dále jsou to běžné doklady spolu s kopií bankovního výpisu, vždy nejaktuálnějšího.

Pakliže máte všechny náležitosti v pořádku, pak nic nebrání k plné žádosti o půjčku, kde bude následně posouzeno, zda jste udané hodnoty jako klient schopen splácet a následně je vám žádost schválena či zamítnuta. Půjčka bez doložení příjmů u Cetelem zatím neexistuje.

Půjčka bez doložení příjmů Cetelem

martaposemuckel / Pixabay
Štítky:

Příspěvek je bez komentáře

Přidejte odpověď